SİNERJİ.ESNEKLİK.ODAK

Tiktok Para Kazanma Yolları 2020 | Tam Rehber

Sosyal Medya
tiktok para kazanma

Kategori :

Sosyal Medya

Paylaş :

Tiktok para kazanma yolları sizin için rehber oluşturduk. Tiktok para kazanma şartları nelerdir? Tiktok gerçekten çoğu sosyal medya platformlarını geride bıraktı. Türkiye’de tiktok kullanımı 30 milyon ile ilk üç sırada yer alıyor. Evet doğru duydunuz 30 milyon indirme ile Türkiye dünya genelinde 3. sırada. 1. Hindistan 2. Amerika ve bu gerçekten çok ciddi bir rakam. O halde tiktok için içerik hazırlamak sadece bize değil şirketlere de düşüyor. İşte burada size tiktok’tan para kazanmak için bir rehber hazırladık. Tiktoktan para kazanmak ve zengin olmak istiyorsanız bu adımları mutlaka uygulayın.

Tiktok Para Kazanma Yolları 2020

1- İnfluencer olun

Pek çoğumuz bu terimle tanıştık. Peki nedir influencer. Platformdaki popülerliğini marka tanıtımları yaparak gelir elde eden kişi diyebiliriz. Nasıl mı? Ben bir şirketim ve size sponsor oluyor ve aylık 1000 tl vereceğimi söylüyorum. Sizde benim ürünlerimi tiktokta tanıtarak veya websitemi tanıtarak bana bilinirlik sağlıyorsunuz. Tiktok para kazanmanın en hızlı ve güvenilir yollarından biri bu.

tiktok influencer

Ne kadar takipçi lazım?

En az 100 bin takipçiniz olması lazım ve ayrıca sponsor bulmak için dikkat çekmek çok önemlidir. Yani videolarınız çok izleniyor olması ikinci bir kriterdir. Bu da bolca keşfete düşerek olur.

[su_box title=”Tiktokta Nasıl Takipçi Arttırırım.” radius=”6″]Tiktok takipçi arttırma ile ilgili bir sürü soru alıyorum. Tiktok takipçi arttırmanın hilesi var mı? Hile ile gelen kolayca gider. 1000 takipçi isteyen bir süre kişi var. Ama gerçek kendiniz takipçi kazanmalısınız. İşte yolu Tiktok Takipçi Arttırma[/su_box]

Kısaca influncer olmak gerçek anlamda zaman ve enerji hatta size para harcatır. Ama sonuçta buna değer. Kısaca çoğu firma size tanınmak için gelecektir. Bu da kesinlikle tiktokta para kazanmanın en etkili yollarından biridir.

2- Canlı Yayın Açın.

Live.ly taşındı ve artık tamamen tiktok üzerinden canlı yayın yapabiliyorsunuz. Canlı yayınlarda tiktok içi satın aldığı parayı size gönderebiliyor. Bu sayede sizde para kazanabiliyorsunuz. Tabii bu canlı yayınlarda çok para kazanılmıyor. Ama yine de ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar para kazanabiliyorsunuz. Tiktok canlı yayınlarda ürün veya farklı tanıtımlar yaparak para kazanabilirsiniz.

3- Websitesi üzerinden para kazanın.

Bir e-ticaret siteniz varsa veya bir adsense tanımlı bir blog siteniz o siteyi tiktok’a mutlaka bağlayın ve bolca sitenizin tanıtımını yapın. Bu sayede kesinlikle web sitenizden para kazanmaya başlayacaksınız. Web sitesi üzerinden para kazanmak için bu yazımızı mutlaka okuyun.

Google Adsense Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Bu yol ile ciddi paralar kazanabilirsiniz. Özellikle iyi bir internet sayfanız varsa. İnternet sitesi yapımı için bize başvurabilirsiniz.

4- Tiktok ve Youtube neden birlikte kullanmayasın.

Tiktok bir dakikalık videolar ile sınırlıyken…Youtube sınırsız. Youtube videolarınıza para öder. Eğer tiktokta takipçiniz varsa ve youtube hesabınız yoksa… Hemen youtube hesabı açın ve tek yapmanız gereken youtube monetize (para kazanma) özelliğini aktif hale getirmektir. Bunu yaptığınızda tiktoktan gelen takipçiler sizi bir youtube ünlüsü yapabilir.

tiktok profil güncelleme

Ayrıca 1000 kişiyi geçince Web sitesini ekleyebiliyorsunuz.

instagram ve youtube mutlaka bağlayın. Tabii ki web sitenizi de öyle. Bu üç platformu para kazanmak için kullanabilirsiniz.

5- Ürün satın. Markanızı tanıtın.

İnstagramda ürün satarak para kazanan pek çok kişi var. Aynı şey takipçileriniz arttığında sizin içinde geçerli olacaktır. Tiktok para kazanmanın en etkili ve hızlı yollarından biri ürün satmaktır. Bu sayede para kazanabilir ve takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Mesela tesbih satarak aylık 10 bin lira üzerinde kazanan kişiler var instagramda.  Ürün satmak gerçekten tiktokta kolaydır. E-ticaret sitenizi de bağladığınız an takipçileriniz müşterilere dönüşür. O kadar takipçiniz var değerlendirin 🙂

Tiktok Para Kazanma için Sık Sorulan Sorular

[su_accordion][su_spoiler title=”Tiktok Para Kazanma Şartları Nelerdir?” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Tiktok için para kazanma şartı aslında temelinde yoktur. Takipçinizi arttırmanız ve en az bin takipçi olmanız önemlidir.[/su_spoiler] [su_spoiler title=”Tiktok Para Kazanma Hilesi Var mıdır?” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Bu tamamen sizi ve diğer kullanıcıları yanıltıp hesabınızı ele geçirmek için oluşturulmuştur. Lütfen hesap bilgilerinizi üçüncü tekil şahıslarla paylaşmayın. Hiç bir firma hesap bilgilerinizi vermeyin. Tiktok sizden şifrenizi asla istemez.[/su_spoiler] [su_spoiler title=”Tiktok Para Kazanmak için Kaç Takipçi Gerekir?” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]1000 takipçi canlı yayın açmanız için önemlidir. Ama para kazanmak için bir takipçi sınırı yoktur. Unutmayın tiktok youtube gibi para kazanma şeklinde bir işlemi yoktur.[/su_spoiler][/su_accordion]

One Response

  1. TikTok user can you help me Please how can I get blue click please guys have my YouTube channel and I want to cook to inform a sandala there if you help please very sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dijital Blog

Son Yazılarımız

Dijital Pazarlama ile İlgili Her Konuya Buradan Ulaşabilirsiniz.