Ender Çene | Dijital Pazarlama ve Seo Uzmanı

Hayallerinize ulaşmak için çok çalışmalısınız. Ama en önemlisi doğru kişiler ile çalışmalısınız. Dijital Pazarlama sektörü pek çok yanlış işlem yapan insanlarla dolu ne yazık ki! Sektörümüzde negatif iş yapan ve zarar veren kişiler olması en çok beni üzüyor. Benim yaptığım işlerde bir tane negatif geri dönüş alamazsınız. Gelin birlikte yeni bir yol çizelim.

İletişime Geçin
Home Banner

Sosyal medya tek yönlü bir yayın değildir; Diyalog için çok yollu bir fırsattır. Clara Shih

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakultesi İç Mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun oldum. İlk web sitemi amatör olarak bir blog üzerinden açtım. Sosyal medya başladığından beri çalıştığım firmalara bu konuda destek oldum. Amacım müşterilerime ihtiyacı olan dijital hizmeti verebilmektir. Web ve sosyal medya konusunda kendimi çok fazla geliştirdim. Bir iç mimar olarak bu konuyla alakasız durabilirdim. Ama bu dünya beni kendine çekti. İç mimarlık eğitimim verdiği tasarım yeteneği ve görsel hafıza ile harika videolar yapmaktayım. Görsel postlar oluşturmaktayım.

Adobe Premiere, Adobe Photoshop, Adobe After Effects, 3ds Max, programlarında profesyonel derecede bilgi sahibiyim. Video ve görsellleri harika şekilde hazırlamaktayım. Ayrıca sosyal medya & dijital pazarlama uzmanı olarak facebook ve instagram reklamlara tam olarak hakimim. Google ads (adwords) konusunda tam bilgi sahibiyim. E- ticaret sitesini baştan aşağı oluşturmaktayım tabii ki doğru seo taktikleri ile ayrıca WordPress siteler konusunda uzmanım. Web site trafiğini arttırmak konusunda en iyisini yapıyorum.

KİŞİSEL BLOG SİTELERİM

Bilgierdemdir.com Kişisel Gelişim Sitesi

bilgierdemdir site logosu

merhabakadin.com bir kadın ve Kişisel gelişim sitesi.

merhaba kadın site logosu

mobilyamtarz.com Dekorasyon Sitesi

mobilyam tarz site logosu

wowpositive.com blog sitesi (ingilizcedir)

wow positive site logosu

Tam Uyumlu Website

Responsive ve SEO uyumlu web sitesi yapmak önemlidir.

Seo için Gerçek Hız

Doğru optimizasyon ile doğru hıza kavuşabilirsiniz. Google mutlu, müşteriler mutlu siz mutlusunuz 🙂

Okuduklarınızdan ikna oldunuz mu?

 

Olmadıysanız bile sizin bir telefon uzağınızdayım. Hemen iletişime geçebilirsiniz.