SİNERJİ.ESNEKLİK.ODAK

Ankara Web Tasarımı Fiyatları

23 Mayıs 2021
ankara web tasarımı

Hemen İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçin. 15.000₺ ‘den başlayan fiyatlarla web sitenizi tasarlayalım.

Ankara Web Tasarımı | Ankara Web Tasarımı Fiyatları.

Ankara web tasarım; ihtiyacınız olan sadece bir web sitesi mi? Yoksa onu işleyen bir sisteme mi dönüştürmek istiyorsunuz. Web sitesi tasarımı için pek çok firma bulabilirsiniz. Ama istediğiniz sadece bir sayfa değil. O sayfadan size ulaşan müşterilerdir. Bunun için tam olarak doğru yerdesiniz. Sitenizi yaptığımızda müşterileriniz çok artacaktır. Çünkü siteniz seo uyumlu olacaktır. Ankara web tasarımı yapan firmalar arayışınızdaysanız bize hemen ulaşın.

Tek Sayfa Web Sitesi

9000₺

+kdv
ÖNERİLEN
Kurumsal Web Sitesi

15.000₺

+kdv
E-Ticaret Sitesi

18.000₺

+kdv

Web tasarımı nedir?

Web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini ifade eder. Web tasarımı eskiden masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanırdı; ancak, 2010’ların ortalarından bu yana, mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği üzerinde çalışır. Örneğin görünüm, kullanılan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgilidir.

Düzen, bilginin nasıl yapılandırıldığını ve kategorize edildiğini ifade eder . İyi bir web tasarımının kullanımı kolaydır, estetik açıdan hoştur ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Çoğu web sayfası basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır, böylece kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafasını karıştırabilecek gereksiz bilgi ve işlevler görünmez.

Bir web tasarımcısının çıktısının temel taşı, hedef kitlenin güvenini kazanan ve teşvik eden bir site olduğundan, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel kullanıcı hayal kırıklığı noktasını ortadan kaldırmak kritik bir husustur.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan web siteleri tasarlamanın en yaygın yöntemlerinden ikisi, duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımda içerik , ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak hareket eder; uyarlanabilir tasarımda, web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarıyla eşleşen düzen boyutlarında sabitlenir.

Cihazlar arasında olabildiğince tutarlı bir düzeni korumak, kullanıcı güvenini ve katılımını sürdürmek için çok önemlidir. Duyarlı tasarım bu bakımdan zorluklar yaratabileceğinden, tasarımcılar çalışmalarının nasıl görüneceğine dair kontrolden vazgeçme konusunda dikkatli olmalıdır. İçerikten de sorumlularsa, beceri setlerini genişletmeleri gerekse de, bitmiş ürün üzerinde tam kontrole sahip olmanın avantajına sahip olacaklar.

ankara web tasarımı

Bir web tasarımcısı ne yapar?

Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin veya web sayfalarının tasarımını ve düzenini oluşturmaktan sorumludur. Bu, yepyeni bir web sitesinde çalışmak veya mevcut bir siteyi güncellemek anlamına gelebilir. Rolleri, web tasarımlarını gerçeğe dönüştürme veya web sitesinin farklı bölümlerinin nasıl birbirine uyduğunu belirleyen kod yazma konusunda uzmanlaşmış web geliştiricilerinden farklıdır. Bununla birlikte, iki rol arasında geçiş olabilir.

İşin sorumlulukları şunları içerir:

  • web sitesi tasarımları oluşturmak
  • örnek siteler üretmek
  • gereksinimleri ve / veya proje ilerlemesini tartışmak için müşterilerle toplantı
  • taslak siteler hakkında geri bildirim göstermek ve almak
  • son teknolojik ve yazılım gelişmeleriyle güncel kalmak
  • HTML ve Javascript gibi uygun yazılım / programlama dillerinde beceri ve uzmanlık geliştirmek
  • kullanıcı dostu, etkili ve çekici ürünler yaratmak
  • dijital rötuş ve görüntü düzenleme

Ankara Web Tasarımı

Ankara web tasarımı için pek çok firma bulma imkanınız var. Peki bizim farkımız nedir? Bu soruyıı tüm rakipler içinde sorabilirsiniz. Bizim farkımız tamamen seo uyumlu ve sizin yönetebileceğiniz bir web sitesi kuruyoruz. Pek çok web site incelemesinden sonra en iyi site kurma işlemini şu şekilde özetliyoruz. Hızlı bir sunucu, Hızlı çalışan özelleştirilmiş bir tema ve SEO içerik. Bu üçü çok önemli. SEO ise çok çok önemli seo ile hemen sonuç alabilirsiniz. Ankara web tasaırmı için bizi tercih ettiğinizde size çok iyi çalışan ve yedekleri sürekli alınan sorunlarla boğuşmayacağınız bir site teslim ediyoruz. Ayrıca e-ticaret siteleri içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seo Hizmeti

Ankara’da DOĞRU bir seo hizmeti alabileceğiniz ender bir yeriz. Ankara Seo Hizmeti
Bir web sitesi, çevrimiçi markalaşmanın merkezinde yer alır. İşletmenizin her yönünü Web’de bir araya getirir. İçeriğinizi daha verimli bir şekilde yönetmenize, dağıtmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olur. Web Sitesi Tasarımı şüphesiz kuruluşunuzun imajını geliştirmenize ve uyum oluşturmanıza yardımcı olur. İster şirketinizin marka imajını değiştiriyor olun, ister yeni bir ürün piyasaya sürüyor olun ya da duyarlı bir siteyi hedefliyor olun, genellikle ilk başlangıç ​​noktası burasıdır.

Web Tasarımı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Süper yetenekli Ankara ekibimiz web tasarımcıları, programcılar, pazarlama ve proje yönetimi profesyonellerinden oluşmaktadır. Yaptığımız şey bizi temsil eder ve biz bu ifadeyi çok ciddiye alıyoruz, bu nedenle çığır açan projelerimiz, müşterilerimiz için en iyi sonuçları, geliri ve marka değerini sağlayan cesur. Siz ve müşterileriniz için işe yarayan web sitesi yapıyoruz.

Biz, çeşitli büyüklükteki işletmeler ve endüstriler için kapsamlı web sitesi tasarımı, geliştirme ve web pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Çok tanınan ürün markaları için duyarlı web sitesi tasarımlarından veri odaklı Web tabanlı sistemlere kadar her şeyi oluşturuyoruz. Bilgi paylaşmayı seviyoruz, bu nedenle proje ilginizi tartışmak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

Ankara Web Tasarımı Fiyatları

Ankara web tasarımı için 3 paket içinden istediğinizi seçebilirsiniz. Bu paketler dışında fiyatlarımız projelere göre değişebilir ve esneklik gösterebilmektedir. Lütfen bizimle hemen iletişime geçiniz.

Web Sitesi Tasarımı Dikkat Edilmesi Gereken 10 Şey

1. Hızlı Sayfa Yükleme Süreleri için Web Grafiklerini Optimize Edin.

Grafik yani resim site için çok önemlidir. Ama aynı zamanda siteniz için en büyük yüklerden birini oluşturur. Sade bir tasarımda bile genellikle resim olmaktadır. Bunun için resimler optimize edilmeli ve 100 kb altı olmalıdır.

2. Sade ve Basit Tutun.

Gelelim web sitesinin nasıl olması gerektiğine. Steve Jobs bunu iyi anlatıyor. Apple’ın başarısının ardındaki bu zeka. Şöyle bir karar veriyor. Her tasarım sade ve kullanışlı olmalı. İşte “Odaklanmak ve sadelik benim hayat felsefemdir” diyen bu adam apple ve dünya için harikalar yarattı.

3. Tasarlayacağınız En Önemli Şey Navigasyondur.

Eğer sitenizde iyi bir gezinme yolu tanımlanmamışsa siteniz çok kısa sürede kaybeder. Onun için menülerden gezinme yollarına çok iyi bir tasarım gerekmektedir.

4. Yazı Tiplerini Akıllıca Kullanın.

Siteniz ve fontlar işte bu kadar. Sitenin temeli doğru fontlardır. Eğer müşterinize hitap etmeyen tipografi kullanılırsa sitenin %70 çöpe dönüşür.

5. Renkler Kurumsallıktır.

Doritos dediğim zaman yeşil renk geliyor değil mi? Ya da hepsiburada dediğimde turuncu. Coca cola kırmızısını kim unutabilir. İşte renkler insanın aklında kalan en güçlü temalardır. Sitenizin renkleri kesinlikle size özel olmalıdır.

6. Doğru Tema Hayat Kurtarır.

Tema ve özelleştirmeler ile harika bir tasarım elde edersiniz. İşte bu tasarımı istediğiniz zaman ulaşılabilir bir platform ile birleştirdiğinizde her şey kontrolünüz altında olur.

7. Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Siteniz seo uyumlu değilse başladığınız gün her şey aslında bitmiştir. Siteniz google ve diğer arama motorlarında gözükmeyince gerçekten bir anlamı kalmıyor.

8. İnsanlar sabırsızdır.

Siteniz hızlı değilse hiç bir şey değildir. Siteniz hızlı değilse müşterileriniz beklemeyecektir. Siteniz hızlı değilse siz bile sıkılıp çıkabilirler. Üç dört saniyeden bahsediyorum sadece evet.

9. Tüm tarayıcılarda çalışıyorsa tamamdır.

Siteniz için bunu atlamayın. O kadar çok tarayıcı var ki… Sadece chrome için optimize ederseniz kaybedersiniz.

10. Responsive olmalı.

Siteniz tüm ekranlarda iyi bir şekilde gösteriliyorsa tamamdır. Artık düşünmeniz gereken başka bir şey kalmıyor. Ankara web tasarımı için harika fikirler ve uzman ekip sizi bekliyor.

Kaynaklar:

https://www.webfx.com/

https://neilpatel.com/blog/website-design/