Instagram reels para kazanma [2020]
Ağu. 18, 2020

Instagram reels para kazanma [2020]

Yorumunuz nedir?

Instagram  reels ile para kazanmak çok basit. Instagram reels nedir? Sıklıkla kullanılan uygulamalardan birisi olan instagram sürekli kendisini yenilemeye devam ediyor. Yenileme sürecinde marka ve kişilerin ilgisini çekecek, onlara fayda sağlayacak şekilde olmasına dikkat ediyor. Bu sayede kullanılabilirliğinde arttırılmasın da olanak sağlıyor.

Reels’in en dikkat çeken özelliği tiktok uygulamasına benzemektedir. Tiktok’da bulunan özellikler instagram’da da kullanılmaya başlıyor.

Alt kısımda bulunan canlı, hikaye reels bölümü bulunmaktadır. Reels’e seçerek işlemlere başlayabilirsiniz.

Devamı

Tiktok Hakkında Bilinmeyenler [2020]
Tem. 20, 2020

Tiktok Hakkında Bilinmeyenler [2020]- Videolarım izlenmiyor

Yorumunuz nedir?

Tiktok hakkında bilinmeyenler yazımızla çok yeni şeyler öğreneceğinize emin olabilirsiniz. Vermiş olduğumuz kısa ama etkili bilgilerle hesabınıza fayda sağlayarak sayfanızın büyümesine yardımcı olacaktır.

İşte tiktok hakkında bilinmeyen 10 madde:

1– Tiktok’ta Videolarım izlenmiyor. Ne yapmalıyım?

Profilinize girip, yüklemiş olduğunuz videoya gidin. Sağ kısımda bulunan 3 noktaya tıklayın. Bu kısımdan bağlantıyı kopyala seçeneğini seçin. Eğer “kopyalandı” derse videonuz herkese açık anlamına gelir. Ama bağlantıyı kopyalamanıza izin vermezse, video görünürlüğünüz gizlidir. Bu durum ya sadece size açık olduğunu, ya da takibiniz de olan kişilere gösterildiğini gösterir. Bu durum da büyümenizi engelleyecektir.

Devamı

Youtube Kanalına Video Yüklerken Nelere Dikkat Edilmelidir
Tem. 14, 2020

Youtube Kanalına Video Yüklerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yorumunuz nedir?

Youtube video eklerken dikkat edilmesi gereken bir çok kural vardır. Video ekle geç mantığı ne yazık ki youtube’da yoktur. Eğer bir kanalınız varsa, ve büyümek istiyorsanız video yükleme işlemini kurallar doğrultusunda yapılması gerekir. Aksi takdirde kanalda bir gelişme yakalayamazssınız.

Devamı

Twitter'da sesli tweet özelliği nasıl kullanılır
Tem. 11, 2020

Twitter’da sesli tweet özelliği nasıl kullanılır? (Twitter da fenomen olmak ve para kazanmak)

Yorumunuz nedir?

Twitter’da sesli tweet özelliği kullanıcıların kullanımına sunuldu. Öncelikli olarak ios ‘ta sunuldu. İlerleyen zamanlarda da android de de sunulacak. Twitter’a gelen sesli tweet özelliği ile artık daha fazla etkileşim alınabilecek.

Devamı