SİNERJİ.ESNEKLİK.ODAK

Ender Çene Özgeçmiş

1 Şubat 2021
ender çene

Ender Çene Kimdir.

Seomodi Kurucu Ortağı
Doğu Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra, teknoloji ve tasarım alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. İş yaşamıma web sitesi geliştirme, SEO ve dijital pazarlama alanlarında odaklanarak devam ettim.

İşbirliği yaptığım şirketlerde sosyal medya ve SEO alanlarında yaşanan eksiklikler ve sorunlar, bu sektöre yönelmemde büyük bir etken oldu. Bu doğrultuda, 100’den fazla firmayla çalışarak tecrübe edindiğim süreçte, SEO alanında sektörden ziyade doğru çalışma stratejilerinin önemli olduğunu gördüm.

Her sektörde başarı aynı sürelerde gerçekleşmeyebilir; ancak sabır, azim ve doğru yöntemlerle harika sonuçlar elde etmek mümkündür. Bu nedenle, SEO ve dijital pazarlama bizim için öncelikli alanlar arasında yer alır.

Firmalara destek olarak onların dijital pazarlama süreçlerinde etkin bir şekilde yer alıyoruz. Sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması ve e-posta pazarlaması gibi diğer önemli alanlarda da hizmet sunarak, işletmelerin başarıya ulaşmasına katkı sağlamaktayız.

İşletmelerin online dünyada öne çıkması ve hedef kitlesiyle etkili iletişim kurabilmesi için, sürekli güncel ve etkili yöntemleri takip ediyor ve uyguluyoruz. Seomodi Ajansı olarak, müşterilerimize kişiye özel stratejiler geliştirerek, dijital pazarlama ve e-ticaret alanlarında başarıya ulaşmalarına yardımcı olmaktayız.