SEO Hizmeti | Uygun Fiyatlar | Ajans Hizmeti

Seo Hizmeti için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

SEO Hizmeti

Seo hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. SEO; Google vb. arama motorlarında ilk sayfada olabilmek için yapılan çalışmaların tümüne denir. Seo hizmeti aldığınızda 6 ay ve 12 aylık bir periyot içinde önemli anahtar kelimelerde sizi birinci sayfaya çıkarma hedefimiz olur. Bu hedefin yanı sıra trafik artışı %150’ye kadar arttırmaya çalışılır.

Seo Hizmeti

Formu Doldurun. Sizi Hemen Arayalım.

ÜCRETSİZ SEO BAŞLANGIÇ DEĞERLENDİRME RAPORUNUZU GÖNDERELİM.  Seo hizmeti

  Ender Çene Kimdir?

  15 yıllık deneyimim ile SEO uzmanıyım. Doğu Akdeniz Üniversitesi İç mimarlık bölümü mezunuyum. Seo ile ilk tanışmam amatör sitelerim üzerinden oldu. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda seo hizmeti vermeye başladım. Firmalarda dijital pazarlama yöneticisi olarak çalıştım. Kendi işimi kurmaya karar vererek çalıştığım firmadan ayrıldım. Profesyonel olarak 100’lerce firmaya SEO ve Dijital pazarlama hizmeti verdim. SEO Hizmeti SEOMODİ ajansı ile vermekteyim. Ajansımda deneyimli freelancer 2 ekip arkadaşı ile devam etmekteyim. Home office bir çalışma sürdürmekteyim.

  Pek çok sektör deneyimi ile size en iyi SEO hizmetini vereceğimden emin olabilirsiniz. Ankara, İzmir, İstanbul, Almanya, Avusturya ve Türkiye’nin (Dünya’nın) pek çok bölgesine Seo Hizmeti verdim.

  seo hizmeti

  Kullandığımız Bazı Araçlar:

  Pek çok araç kullanmaktayız. Ama en çok başvurduğumuz araçlar bunlar.

  Referanslarımızdan Bazıları:

  100’e yakın firma ile çalıştık. Referanslarımızdan bazılarını paylaşmak istedim.

  köksallar
  hunterfan
  Odtünet
  rola psikoloji
  hekahome
  haskontel

  Seo Nedir?

  Seo: gerçekten harika bir pazarlama aracıdır. Öncelikle hizmet ücretli olsa bile aldığınız hizmetten sonra yıllarca size ücretsiz pazarlama yapacak bir şey elde etmiş olacaksınız. SEO arama motoru optimizasyonudur. Google vb. arama motorları (siteler) ilk sayfa sonuçlarında çıkmak için yapılan çalışmaların tümüdür.

  Neden ikinci veya üçüncü sayfa değil… İnsanlar bir şey ararken ilk sayfa sonuçlarının ilerisine pek geçmezler. Bir ürün veya hizmet alırken genellikle ilk sayfa hatta ilk üç veya dört sonuç arasından seçim yaparız.

  İşte burada ilk sayfa sonuçları için mücadele etmek çok önemlidir. Seo cidden profesyonel bir ekip ister. 

  • İçerik Yazarı
  • OnPage Uzmanı (İç Seo Uzmanı)
  • OffPage Uzmanı (Dış Seo Uzmanı)
  • Seo Uzmanı

  Olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca grafiker, web uzmanı ve ads uzmanına ihtiyaç duyulabilir. İşte burada pek çok açıdan donanımlı bir ekip olan SEOmodi ajansı (yani bizi) tercih etmenizi öneririz. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

  Aklınıza yatmayan şeyler mi var? Bizimle hemen iletişime geçin. Seo alanında uzman ve güçlü bir ekip ile tanışın. Maliyetlerinizi düşürebilir ve daha çok ciro elde edebilirsiniz. Hem de bunu sadece bir hizmet alarak yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek…

  istanbul seo hizmeti

  Formu Doldurun. Sizi Hemen Arayalım.

  ÜCRETSİZ SEO BAŞLANGIÇ DEĞERLENDİRME RAPORUNUZU GÖNDERELİM.