Ostim web tasarım; bir web sitesine ihtiyacınız varsa ve bunu Ostim bölgesinde arıyorsanız… Bazı önemli kriterleri bilmenizde fayda olacaktır. Ankara web tasarım şirketleri size pek çok web tasarımı yöntemi önerecektir. Bunlar sırasıyla

 • CMS alt yapısı (WordPress)
 • HTML Web Sitesi
 • PHP Web Sitesi
 • Diğer Yazılımlar

Ostim Web Tasarım

 

Biz Ankara web tasarımcı olarak CMS alt yapısı kullanıyoruz. Neden WordPress derseniz. Pek çok neden var ama asıl neden bir yazılımcıya mahkum olmamak diyebiliriz. Evet bu büyük bir avantaj. WordPress sitesi kolay kurulabilen ve yönetilebilen bir site. Tema ve kurulum ile harika siteler elde etmek mümkün. Ostim web tasarım arayışınızda cevap verecek bir sonuç için wordpress önemlidir.

Bir diğer neden SEO’da çıkardığı harika sonuçlar. WordPress tam bir seo canavarı. Ostim web tasarım için doğru tercihlerden biride SEO’dur. Özellikle bir e-ticaret sitesi kuracaksanız woo-commerce alt yapısı ile bir wordpress harikalar yaratabilir. Gelelim biz neler yapıyoruz.

Biz Size Seo alt yapılı bir site kuruyoruz. Tüm ekranlara uyumlu bir web sitesi kurduğumuz için responsive problemi yaşamıyorsunuz. Ayrıca harika bir performans sunuyoruz. Bu performans özellikle hız ve uyumla bütünleşiyor. İşte bu sayede Google sıralamalarında üstlere taşınıyorsunuz.

Ostim Web Tasarım

Burada çok önemli bir adım kalıyor. Sitenin içeriğini oluşturmak. Editörlerimiz size en uygun seo içeriklerini üretiyor. Ostim web tasarım firmalarından bizi ayıran bir diğer şeyde içerik editörleri ile çalışmamızdır.

Ostim Profesyonel Web Tasarım

İhtiyacınız olan profesyonel web sitesi ise doğru adrestesiniz. En iyi web sitesine kavuşmanıza çok az kaldı. Ankara web tasarım için en iyi ve kaliteli siteyi sizin için kurabiliriz. Ankara’da pek çok firma ihtiyaçlarınızı analiz etmeyecek ve sadece site kurmaya odaklanacaktır. Biz ise web sitesi için en iyi sonucu hedeflemekteyiz. SEOmodi olarak size uygun tasarımlar yapmaktayız. Temaları özgünleştirmekte ve tasarımları size özel düşünmekteyiz.

Ostim Web Yazılım

WordPress için bir yazılım işlemine gerek kalmıyor. Bunun yerine tasarıma odaklanıyor ve tasarımı zirveye çıkarıyoruz. Tasarım iyi olduğu zaman, müşterilerinizle etkileşiminiz çok daha yüksek oluyor.  Belli yazılımlar yine uygulamak gerekebiliyor. Ama asıl yaptığımız tasarım oluyor. Web yazılımında wordpress sınırsız işler ve eklentiler sunuyor.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal bir web sitesi ihtiyacınıza doğru cevap verecek bir yerdesiniz. Ankara web tasarım işlerinde en iyi sonucu çıkartacak bir firmayız. Kurumsal web sitesi müşterilerinizin sizi gördüğü ilk yerdir. Sizinle orada tanışır. Sizinle orada anlaşma sağlayabilirler. Onun için bu yüzü ne kadar güzel gösterirseniz o kadar kazanç elde edersiniz. Kurumsal web sitesi size prestij sağlar ve kazanmanızı sağlar.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini ifade eder. Web tasarımı, masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanırdı; ancak 2010’ların ortalarından bu yana, mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği üzerinde çalışır. Örneğin görünüm, kullanılan renkler, yazı tipi ve resimlerle ilgilidir. Düzen, bilgilerin nasıl yapılandırıldığını ve kategorilere ayrıldığını ifade eder . İyi bir web tasarımı, kullanımı kolaydır, estetiktir ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Birçok web sayfası, kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafalarını karıştırabilecek hiçbir yabancı bilgi ve işlevsellik görünmemesi için basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır. Bir web tasarımcısının çıktısının temel taşı, hedef kitlenin güvenini kazanan ve destekleyen bir site olduğundan, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel kullanıcı hayal kırıklığı noktasını ortadan kaldırmak kritik bir husustur.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan web siteleri tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi, duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımda içerik , ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak hareket eder ; uyarlanabilir tasarımda, web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarına uyan düzen boyutlarında sabitlenir . Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzeni korumak, kullanıcı güvenini ve etkileşimini sürdürmek için çok önemlidir. Duyarlı tasarım bu konuda zorluklar yaratabileceğinden, tasarımcılar çalışmalarının nasıl görüneceğinin kontrolünden vazgeçerken dikkatli olmalıdırlar.

Web sitemi nasıl geliştiririm.

 1. Planınız Olsun
 2. Stok görselleri ve belirsiz terminolojiyi kaldırın
 3. Sosyal paylaşım ve takip butonlarını dahil edin
 4. Harekete geçirici mesajlar uygulayın
 5. Hedef kitleniz için işe yarayan doğru görüntüleri kullanın
 6. Kullanıcıları sitenizde yönlendiren bir gezinme oluşturun
 7. Ziyaretçilerinizin ana sayfanızda gezinmesine izin verin
 8. Beyaz boşluktan korkma
 9. Mobil uyumlu kalın
 10. SEO’ya odaklanın
 11. Testi asla bırakmayın
 12. 404’leri bulun ve düzeltin
 13. Benzersiz teklifler oluşturun
 14. Firmanız için içerik oluşturun

Ostim E-ticaret Web Tasarımı

Ostimde e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’nın en güçlü ekiplerinden biri olan SEOmodi ile çok başarılı işlere imza atacaksınız. Cirolarınız artacak ve yüksek kazançlar elde edeceksiniz.  Woo-commerce: wordpress alt yapısı ile aradığınız tüm özellikleri sizin için kuruyoruz.

 • Responsive (mobil uyumlu)
 • Sanal Pos
 • 4*4 güçlü tasarım
 • Whatsapp chat
 • Canlı destek
 • Entegrasyon için modüller

Ankara e-ticaret sitesi için en uygun işleri yapmaktayız.

ostim web tasarım

Neden Web Tasarımı Gerekli?

Bir firma tabela ile nasıl işaretleniyor. Kartvizit ile tanıtımı yapılıyorsa… Aynı şekilde Web sitesi ile o şekilde temsil ediliyor. Müşterilere ulaşmanın en kolay yolu artık kesinlikle web sitesidir. Aynı bizim size ulaştığımız gibi. İşte burada iyi bir web sitesi ve performansı yüksek bir site harikalar yaratacaktır.

Son Söz

Ostim web tasarım için size neler yapmanız gerektiğini yazdık. Fiyatlarımızı incelemek isterseniz Ankara web tasarım linkine tıklayabilirsiniz. Adres bilgisi için hemen linke tıklayın.