Etimesgut seo hizmeti ve yönetimi için doğru adrestesiniz. Ankara’da yerel seo hizmeti olarak en iyi ve bilinen bir uzmanım. Dijital pazarlama alanında 15 yıldır hizmet vermekteyim. Seo hizmetinde önemli adımları gerçekleştirir. Yerel ve global ağda sizi ön plana çıkarırım. Seo ve dijital pazarlama için doğru ekiple çalışmanız çok önemlidir.

  – Etimesgut Seo Hizmeti –

  Seo hizmeti verebilmemiz için bir web sitenizin olması gerekmektedir. Web siteniz yoksa artı ücret ile web sitenizi yapar ve size en iyi şekilde hizmet edecek şekilde sitenizi kurarız. Siteniz varsa ücretsiz bir rapor çıkarır ve işe başlamadan önce sunarız. Bu sayede sitenizin ne durumda olduğunu görebilir ve bizimle çalışmasanız bile sitenizle ilgili durumu anlayabilirsiniz.

  Etimesgut seo hizmeti

  Etimesgut Seo Raporu

  Seo deyince, raporsuz bir seo düşünülemez. Çalıştığımız firmalarda haftalık rapor paylaşımı yapmaktayız. Gerekli programlar ile günlük olarak durumu izleyebilmektesiniz. Sitedeki tüm gelişmeleri izleyebilir ve anında müdahale edebilirsiniz. Seo raporu, seo kadar önemlidir. Bu bir geminin pusulası gibidir. Pusula ve harita olmadan ilerlenemez.

  SEO’yu En Çok Etkileyen 3 Etken

  Site İçeriği

  Backlink

  Teknik Seo

  Etimesgut İç Seo

  İç seo; (on page seo) aslında çok önemlidir. Eğer teknik olarak düzgün biçimlendirilmiş bir web siteniz varsa yükselmeniz an meselesidir. Seo teknik bir iştir. Sadece içerik girmek seo yapmak demek değildir. Seo audit yapılarak programlarla tespit edilmeli ve problemler hızlı bir şekilde giderilmelidir. Seo temellerine uygun bir çalışma ile harika işler çıkarılabilmektedir.

  Seo yapmak terimi doğru değildir. Seo uygulamak terimi doğrudur. Bunu uygulamak için sitede tüm problemler analiz edilmelidir. Burada Screaming Frog, Semrush gibi audit programları kullanır. Hataları bulmak kadar hataları düzeltme yetisine sahip olmakta çok önemlidir. Seo analizinde en doğru şekilde analiz yapmaktayız.

  Seo bir firmanın en önemli bilinirlik yöntemlerinden biridir. Satışta büyük bir etkisi vardır. Ayrıca firma bilinirliğini en yüksek noktaya çıkarmaktadır.

  Etimesgut Dış Seo

  Dış seo; (off page seo) sadece backlink çalışması mıdır? Aslında hayır…

  Sayfa Dışı SEO”, arama motorlarında bir sayfanın sıralamasını yükseltmek için sizin ve başkalarının web siteniz dışında yaptığınız tüm etkinlikleri ifade eder. Bu sadece backlink değildir. Bir yorum, bir paylaşım veya bir tavsiye olabilir. İşte burada yerel seo faaliyetleri de devreye girmektedir. Google haritalar ve firma rehberleri birer adımdır. Ama bunun çok ötesinde iyi yorum alabilmek için verilen hizmeti arttırmak önemlidir.

  Backlink’ten daha önemli olan markanızın bilinirliğini arttıracak platformlardır. Sosyal medya platformları ve google haritalarda yorumlar gibi. Bir link almasanız bile bir sitede size yazılmış övgü dolu sözler…

  İşte 2013’ten sonra backlink gerçek anlamda çok daha az etkili olmaktadır. Seo için yapılacakların başında genellikle link building söylenir. Ama bu yöntemler artık siyah şapka yöntemleridir. Etimesgut seo hizmeti için bu yöntemleri değil beyaz şapka yöntemlerini kullanmaktayız.

  Seo Nedir? Nasıl Yapılır?

  Seo; arama motoru optimizasyonudur. Google, Bing, Yandex ve bunun gibi arama motorlarında üst sıralarda (SERP) çıkma çalışmalarıdır. Seo deyince akla google gelmektedir. Google’ ın gelmesi yanlış değildir. Piyasanın %70 sahiptir. Eğer Hindistan, Çin veya Rusya’ya pazarlama yapmıyorsanız gerçek anlamda google tek kanaldır diyebiliriz. Sitenizde seo çalışması yapmak için profesyonel hizmet almanız önemlidir.

  Seo 6 aylık bir çalışma ile size sonuç verebilir. Bu istediğiniz kelimelere yönelik çalışmalardır. Tabii ki tüm kelimelerde çıkmak mümkün değildir. Ama hedeflenen kelimelerin çoğunda özellikle uzun kuyruklu kelimelerde hızla sonuç alınır.

  Seo bir firmanın en çok ihtiyaç duyacağı araçların başında gelmektedir. Bunun sebebi ise marka bilinirliğini en üst noktalara çıkarabilmektedir. Reklamla gelen marka bilinirliği uzun yıllar devam edilmezse sönüp gider. Ama reklamsız olarak seo’da ulaşılan başarı bu yıllarca sürer. Seo’da başarılı olmak için reklam tabii ki önemlidir. Ama gerçekten iyi hazırlanmış bir siteniz ve seo çalışmanız yoksa sonuç alamazsınız. Seo size pek çok yönden yüksek avantaj sağlayacaktır.

  Seo ile ulaşacağınız başarı uzun soluklu olacaktır. Çünkü seo’da çalışmaya devam edildikçe konumdan kolayca düşmezsiniz. Seo ile ulaşabileceğiniz başarı firmanızın kaderini belirleyebilecek güçtedir. İşlerini arttırmanıza ve tanınırlığınız arttırmanıza yarar. İnstagram ve diğer sosyal medya kanallarını kullanarak daha fazla etkileşim alabilirsiniz.

  Etimesgut Seo hizmeti için…

  Hemen formu doldurun ve bizimle iletişime geçin.

  kaynaklar:

  https://developers.google.com/search/docs/beginner/do-i-need-seo?hl=tr

  https://neilpatel.com/blog/everything-you-need-to-know-about-off-page-seo/