SİNERJİ.ESNEKLİK.ODAK

Çankaya Seo Hizmeti: Dijital Pazarlamada Tam Destek

24 Nisan 2021
Çankaya Seo Hizmeti

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Çankaya seo hizmeti ve yönetimi için doğru ekibi buldunuz. Yerel veya Global seo hizmeti almak isteyin. Sonuçta sizin için harika bir sonuç sağlayacağız. Bu sonuç ilk sayfa sonucu olacaktır. Seo; dijital pazarlamanın çok önemli bir parçasıdır. Hatta anahtar konumundadır. Seo hizmeti alacaksanız mutlaka bize başvurun. Başarı rastlantı değildir. Yoğun çalışmaların ve alın terinin sonucudur.

Ankara Seo Hizmetleri için en doğru adrestesiniz.

 

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][contact-form-7 id=”1472″ title=”Hemen Teklif Alın.”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

– Çankaya Seo Hizmeti –

Seo hizmetinin temeli öncelikle web sitesidir. Web sitesi doğru ve düzgün şekilde kodlanmadıysa seo çalışması istediğimiz kadar iyi sonuç vermeyecektir. Web sitenizi hızlı bir şekilde gözden geçirebilir ve size ücretsiz bir rapor sunabiliriz. Seo’nun olmazsa olmazı web sitesi çalışmasıdır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=pIbQfOcsEsE” title=”Seo Nedir?”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1357″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Çankaya Seo Raporu

Çankaya seo hizmeti içerisinde her hafta sizin takip edebileceğiniz canlı bir seo raporu kurulumu vardır. Seo ilerleyişinizi bu şekilde takip edebilirsiniz. SEO; hayatınızın her alanını etkileyecektir. Seo raporu bu yüzden çok önemlidir. Seo’nuzu çok iyi bir şekilde yönetir. Harika arama sonuçları alabilirsiniz. Çankaya SEO hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEO’yu En Çok Etkileyen 3 Etken

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_pie value=”70″ label_value=”İçerik” color=”sky” title=”Site İçeriği” units=”70%”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_pie value=”60″ label_value=”Backlink” color=”sky” title=”Backlink” units=”60%”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_pie value=”40″ label_value=”Teknik Seo” color=”sky” title=”Teknik Seo” units=”40%”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Seo Hizmeti Nedir? Ne değildir.

Seo hizmeti genellikle kafa karışıklığına neden olan bir iştir. Neden mi? Çünkü seo web tasarımı değildir. Seo sosyal medya içerik paylaşımı değildir. SEO backlink almak demek değildir. Seo web sitenizde bulunan ON PAGE hatalarını düzeltmektir. Doğru ve yüksek kaliteli içerikler girmektir. Seo tam olarak budur. Seo deyince aklımıza karanlıkta bir hacker geliyorsa kesinlikle yanlış fikirler edinmişsiniz. Seo tamamen içerik ve doğru link building’tir. SEO için söylenebilecek şey onun doğru şekilde yapılması gerektiğidir. Birinci sayfayı hedefleyen biri için çok mücadele etmesi gereken bir dönem başlar. Bu çok çalışma ile ve doğru çalışma ile mümkündür.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Çankaya Seo Hizmeti Yapılacaklar

Çankaya seo hizmetinde en önemlisi neler yapılacağını bilmenizdir. SEO; bizim için hayat prensibidir. Seo’da yapılacakları sıraladığımızda.

1- SEO Audit (denetleme)

Semrush ve Screaming Frog gibi audit programları ile site hataları çıkarılır ve raporlanır.

2- On page SEO (iç seo yapılandırma)

İç seo yapılmaya başlanır. Sitedeki SEO ile ilgili tüm hatalar giderilir.

3- Sosyal İmleme

Sosyal medya içerikleri için planlama yapılır.

4- Dış Seo (Off Page SEO)

Backlink building ve diğer tüm işlemler yapılır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]SEO / Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?
SEO, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Basit bir ifadeyle, sitenizin alakalı aramalar için görünürlüğünü artırmak için iyileştirme süreci anlamına gelir. Sayfalarınızın arama sonuçlarında daha iyi ve görünürlüğü ne kadar yüksek olursa, dikkat çekme ve potansiyel ve mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız o kadar artar.

SEO nasıl çalışır?
Google, Bing ve Yandex gibi arama motorları, web’deki sayfaları taramak, siteden siteye gitmek, bu sayfalar hakkında bilgi toplamak ve bunları bir dizine koymak için botları kullanır. Daha sonra, algoritmalar, belirli bir sorgu için arama sonuçlarında sıra sayfalarının görünmesi gerektiğini belirlemek için yüzlerce sıralama faktörünü veya sinyalini dikkate alarak dizindeki sayfaları analiz eder.

Arama sıralama faktörleri, kullanıcı deneyiminin yönleri için vekiller olarak kabul edilebilir. Bizim SEO Faktörlerin Periyodik Tablo SEO genel öneme dayalı altı ana kategori ve ağırlıkları her birine faktörleri düzenler. Örneğin, içerik kalitesi ve anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonunun temel faktörleridir ve taranabilirlik ve mobil uyumluluk, önemli site mimarisi faktörleridir.

Arama algoritmaları, alakalı, yetkili sayfaları ortaya çıkarmak ve kullanıcılara verimli bir arama deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Sitenizi ve içeriğinizi bu faktörleri göz önünde bulundurarak optimize etmek, sayfalarınızın arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilir.

Ücretli arama reklamlarının aksine , daha yüksek organik arama sıralaması elde etmek için arama motorlarına ödeme yapamazsınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Seo hizmetinde en önemli olan adım doğru ekip ile çalışmaktır. Seo bizim için bir yaşam stilidir. Biz her gün 10’larca makale yazan ve içerik oluşturan bir ekibiz. Pek çok firmaya seo hizmeti vermekteyiz. Seo; herkes yazı yazabilir ama herkes içerik üretemez. İçerik üretirken doğru şekilde üretemeyebilir. Anahtar kelimeleri iyi analiz etmemiş olabilir. SEO ile ulaşacağınız yer uzun soluklu olacak ve kolay inmeyeceksiniz yerinizden. SEO için yıllarca çalışma yapan bir seo uzmanıyım. Dijital pazarlama ile Türkiye’nin her yerinde çalışmalar yaptım. Şimdi yükselme sırası sizde.

Çankaya Seo hizmeti için…

Hemen formu doldurun ve bizimle iletişime geçin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]kaynaklar:

https://developers.google.com/search/docs/beginner/do-i-need-seo?hl=tr

https://searchengineland.com/guide/what-is-seo[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]