[kepler_headline kepler_align=”-center” kepler_title=”Sosyal Medya Yönetimi”]

Sosyal medya yönetimi fiyat için ne kadar bütçe ayırmalısınız. Sosyal medya yönetimini en uygun fiyat ile yapıyoruz. İnstagram yönetimi ve Facebook yönetimi ve diğer platformlar için tek fiyat veriyoruz. Sosyal medyada öne çıkmak ve diğer firmalardan farklı bir şeyler yapmak mı istiyorsunuz. Doğru seçimi yapmış bulunuyorsunuz.

Sosyal medya hayatımızın bir parçası. İnsanların %60’a yakın bölümü bir ürün alırken veya karar verirken sosyal medyadan yararlanıyor. Kısaca markanız sosyal medyada ne kadar etkileyici ise satışlarınız o kadar çok oluyor.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi açılmış veya açılacak İnstagram, Facebook vb. hesapların profesyonel olarak içerik girilerek yönetilmesidir. Sosyal medya alanında çalışan kişiler, sosyal medya uzmanı ve içerik yöneticisi gibi vasıflarla ayrılır.

Sosyal Medya Yönetiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sosyal medya çok dikkatli yönetilmesi gereken bir mecradır. Hatalı bir işlemde çok negatif sonuçlara hatta marka kaybına bile neden olabilmektedir. O halde sosyal medya yönetimini bir profesyonel ekibe devretmeniz çok önemlidir. Bir firma veya marka iseniz bu kaçınılmaz bir süreçtir. Ayrıca toplumda yükselen bir değerseniz mutlaka sosyal medya yönetimi yaptırmalısınız.

 1. Sosyal medyada gündemi dikkatli takip edin.
 2. Sosyal medyada doğru görselleri kullanın.
 3. Sosyal medyada tepkiyi doğru kanalize edin.
 4. Sosyal medyada gündemi doğru analiz edin.
 5. E-ticaretin olmazsa olmazı sosyal medyadır bunu atlamayın.
 6. Sosyal medyanın olmazsa olmazı özgün içeriktir.
 7. Sosyal medyada verilen genel tepkiyi dikkatli analiz edin.
 8. Sosyal medya bir vücut gibidir. Aynı anda pek çok kişi tarafından tek bir içerik girilir. Bunu iyi analiz edin.
 9. Sosyal medyada ulaşmak istediğiniz kişileri iyi analiz edin.
 10. Hedef kitlenizi analiz etmeden yola çıkmayın.
 11. Sosyal medya görsellerini akılcı seçin.
 12. Sosyal medyada farkındalık önemlidir.
 13. Sosyal medya olmazsa olmazlarından biri de videodur.
 14. Sosyal medya duygulara hitap eder.
 15. Sosyal medya özel günleri atlamayın.

E-ticarette Sosyal Medya’nın Önemi!

E-ticaret siteleri için sosyal medya çok önemlidir. Çünkü insanlar sosyal medyada gördükleri alma eylemindedirler. O halde aktif bir sosyal medya sayfanızın olması çok önemlidir. İnstagram ve Facebook’un alışveriş özelliği ile çok fazla müşteri kazanabilirsiniz. İnstagram’dan alışveriş yapan insanların sayısı az görülmeyecek kadar çoktur.

Özellikle kadınlara hitap eden ürünler instagram’da çok hızlı satışa dönebilmektedir. Sayfalarda hedefi kadınlar tutmanın ana sebebi ise kadın kullanıcının tüm ailesi için alışveriş yapmasıdır. Erkek genellikle kendi için alışveriş yaparken, kadın aile bireyleri için (çocuk, eş, anne vb) alışveriş yapmaktadır.

Alışverişi doğru kurgulamak bu yüzden çok önemlidir. İnstagram’da e-ticaret platformları çok güzel bir şekilde yönetilmektedir. E-ticaret siteniz varsa veya perakende satışı yapıyorsanız. İnstagram’da satış yapmak tam size göredir.

Sosyal medya yönetimi size kar getirecektir. Ama bunun için bir diğer adım reklam yönetimidir. Hesap yönetimimize bonus olarak reklam yönetimini de yapmaktayız. Hesaplarınızın reklam yönetimini profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Sosyal medya alanında ihtiyaç duyacağınız tüm teknik çalışmayı yapmaktayız.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi için Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Sosyal medya içerik yönetiminde dikkat edilmesi gereken 10 şey vardır.

 1. Etkili içerik üretmek
 2. İmla kurallarına dikkat etmek
 3. Özgün içerik üretmek
 4. Farklı ama bir o kadar mantıklı içerik üretmek
 5. Hesaba uygun içerik üretmek (Bir hesap için uygun olan diğeri için çok negatif sonuç verebilir)
 6. Tasarım ve çarpıcı içerik üretmek
 7. Samimi ama sulu olmayan içerik üretmek
 8. İçerik hazırlarken acele etmemek
 9. Güne uygun içerik üretmek
 10. Gündeme uygun içerik üretmek

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Profesyonel yönetim ile kişisel yönetim arasında fark nedir. Temelde farkı yok gibi dursa bile. Profesyonel içerik yönetiminde arkasında bir ekip vardır. İçerikler belli kurallara göre oluşturur. Her hesabın içerik yönetimi farklıdır. Profesyonel sosyal medya yönetimi çok hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Kişisel yönetimde kopyala yapıştır içeriklere maruz kalınır. Farklı sayfaların içerikleri kopyalanabilir. O halde profesyonel sosyal medya yönetimi bir firmanın ihtiyaç duyduğu şeylerden biridir. Bu usta ile amatör arasındaki fark gibidir. Bir amatörde güzel işler çıkarabilir. Ama usta tam sanat eseri yaratacak bilgiye sahiptir.

İnstagram Sayfa Yönetimi Neden Önemlidir.

Dünyanın %59’u internet kullanıyor. Dünya genelinde yine %50 den fazla sosyal medya kullanılıyor. Facebook ve instagram bu alanda çok daha önde. Türkiye’de 55 milyon insan Sosyal medya kullanıyor. Bunun %70’i ise instagram. Bu da bize bir cevap veriyor İnstagram çok önemli bir sosyal medya platformu, özellikle Türkiye’de. İşte İnstagram sayfa yönetimi burada devreye giriyor. İnstagram sayfası ne kadar profesyonel yönetilirse o kadar iyi sonuçlara ulaşılıyor.

İnstagram sayfası iyi yönetilirse %40 ile %50 arası dönüşler artar. Bu ticarette cirolara yansır. Sonuç olarak en iyi konumda para kazanmanızı sağlar. Biz burada instagram sayfa yönetimini birinci önceliğimiz yapıyoruz. Diğer platformlarda önemli ama bizim ilk hedefimiz instagramdır.

Sosyal Medya Yönetimi fiyat için ve ilgili hizmetler için bizimle iletişime geçebilir ve en uygun fiyata başarılı bir çalışma alabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat

Sosyal medya yönetiminde fiyat çok önemlidir. Çünkü gerçekten bütçe bazen kısıtlıdır. İşte burada en iyi hizmeti ve en uygun fiyatı bir arada sunan bir ekip ile çalışma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi fiyat listesini inceleyebilir ve en uygun fiyatı verdiğimizi görebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat Listesi

[kepler_pricing_table kepler_name=”Firma için” kepler_price=”2.500″ kepler_cost_type=”₺” kepler_cost_time=”Ay” kepler_specifications=”Instagram Yönetimi (*Ağırlıklı yönetim) Linkedin Yönetimi (*Ağırlıklı yönetim) Facebook Yönetimi (Bağlantılı yönetim) Twitter Yönetimi (Haftalık yönetim) Post Hikaye Paylaşımı Haftada bir video içerik” kepler_link=”url:https%3A%2F%2Fendercene.com.tr%2Filetisim%2F|title:%C4%B0leti%C5%9Fim|target:%20_blank|”]
[kepler_pricing_table kepler_name=”E-ticaret İçin” kepler_price=”2500″ kepler_cost_type=”₺” kepler_cost_time=”Ay” kepler_specifications=”İnstagram Yönetimi (*Ağırlıklı yönetim) Facebook Yönetimi (Bağlantılı yönetim) Pinterest Yönetimi (Haftalık yönetim) Youtube Yönetimi (Aylık yönetim) Post Hikaye Paylaşımı Haftada bir video içerik” kepler_link=”url:https%3A%2F%2Fendercene.com.tr%2Filetisim%2F|title:%C4%B0leti%C5%9Fim|target:%20_blank|”]
[kepler_pricing_table kepler_name=”Kişisel Hesap İçin” kepler_price=”2.000″ kepler_cost_type=”₺” kepler_cost_time=”Ay” kepler_specifications=”Instagram Yönetimi (*Ağırlıklı yönetim) Facebook Yönetimi (Bağlantılı yönetim) Seçeceğin bir ağ (Haftalık yönetim) Seçeceğin bir ağ (Haftalık yönetim) Post Hikaye Paylaşımı Haftada bir video içerik” kepler_link=”url:https%3A%2F%2Fendercene.com.tr%2Filetisim%2F|title:%C4%B0leti%C5%9Fim|target:%20_blank|”]

  Daha özelleştirilmiş bir iş ve fiyat istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

  Beni tanımak için Hakkımda bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

  Yararlanılan Kaynaklar:

  https://wearesocial.com/

  Bazı Tasarımlarımız.

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Yetki Uzem (@yetkiuzem)’in paylaştığı bir gönderi

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Yetki Uzem (@yetkiuzem)’in paylaştığı bir gönderi