[kepler_headline kepler_align=”-center” kepler_title=”Sosyal Medya & Dijital Pazarlama Eğitimi”][kepler_animations_container kepler_animate_type=”fadeInDown” kepler_animate_delay=”0.3″]

Sosyal medya herkesin kullandığı bir platform. Hemen hemen her kesimden kişinin bir veya iki platformda etkinliği var. Tabii bu sayı artabiliyor. Fakat sosyal medya alanında uzman seviyesine ulaşmak istiyorsanız. Kullanıcı seviyesinden arkaplan kullanıcısı seviyesine geçmeniz gerekiyor. Bu ne demek mi. Arkaplan da sosyal medyanın nasıl işlediğini anlamak çok önemli. Bir paylaşım yaparken neler yapmanız gerekiyor. Neler önemli gibi… Bunun için 10 yıldır uzmanlık yaptığım bu alandan size bilgi aktarmak istiyorum. Sosyal Medya iki bölümde değerlendirilebilir.

[/kepler_animations_container]
[kepler_animations_container kepler_animate_type=”fadeInLeft” kepler_animate_delay=”0.5″]

#1 Sosyal medya bir paylaşım alanıdır. Facebook, twitter ve diğer tüm platformlar kesinlikle kendi içeriklerini üretmezler. Sadece sağlayıcılardır. Biz kullanıcılara içerik üretmemiz için bedava sunarlar hizmetlerini. Tabii ki bunun arkasında yatan neden hizmet sağlamak değildir. Reklamdır. Tüm sosyal medya kanalları tamamen reklam amaçlı hareket etmektedir. Burada ise ilk öğrenmeniz gereken bedava olan paylaşım alanından en etkili şekilde yararlanmaktır.

[/kepler_animations_container]
[kepler_animations_container kepler_animate_type=”pulse” kepler_animate_delay=”0.7″]
[/kepler_animations_container]
[kepler_animations_container kepler_animate_type=”fadeInRight” kepler_animate_delay=”0.9″]

#2 Reklamlar; bu platformların en önemli ayağıdır. Özellikle Facebook – İnstagram reklamları ile ciddi bir hedefleme yapılabilinir ve istenilen amaçlara ulaşılabilir. Yapılması gereken en önemli şey etkili reklam girmeyi bilmektir. Pek çok kişi bunu yapabileceğini söyler. Fakat ne yazık ki istenen sonucu veremez. Eğer online eğitimi alırsanız çok kısa sürede doğru reklam ve hedef kitle oluşturmayı öğrenirsiniz.

[/kepler_animations_container]
[kepler_animations_container kepler_animate_type=”fadeInUp” kepler_animate_delay=”1.2″]

Eğitimimiz toplamda 10 saattir. Günlük 2 şer saat olarak verilmekte ve hafta içi ve cumartesi akşam 20.00 ve pazar günü 14.00 da başlamaktadır. Online olacağı için evinizin rahatında keyifli bir eğitim olacaktır. Dersin bitiminde belli ödevler verilecektir. Ayrıca istediğiniz zaman bana ulaşıp soru sorabileceksiniz.

[/kepler_animations_container]

    *Başvurular gizlidir. Verdiğiniz bilgiler üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Bu Ön Başvurudur.