Her şey mümkün olduğunca sadeleştirilmeli, fakat basitleştirilmemelidir. – Albert Einstein

Sosyal medya ve Dijital pazarlama uzmanı olarak işletmenize ne katabilirim. Öncelikle Sosyal medya uzmanı kimdir. Bir uzman olmak için kaç yıl çalışmak gerekir. 10 yıldır sosyal medya işinin içindeyim. Ayrıca seo ve web siteleri üzerine çalışıyorum. İstediğiniz sonuçlara ulaşabilmenizin yolu bilgiden geçer. Paylaşım yapmak ile bizim yaptığımız işi birbirine karıştırmamanızı tavsiye ederim. Sosyal medya’da herkes paylaşım yapabilir. Benim amacım ise işletmeye kimlik kazandırmak ve marka değerini arttırmaktır.

Bir diğer amacımda trafiği arttırmaktır. Sitenizin trafiği arttığı zaman bilinirliğiniz artar ve en iyi şekilde ciroları etkiler. Çoğu müşterimin ilk hedefi ciroları arttırmakta olsa aslında yaptıklarımın sonucunda cirolar artar. Kısaca bu bir süreç alır. Fakat sonuç kesindir. Bir yıl içinde sizi bir noktadan üst noktaya çıkarmaktır. Kısaca bizim hedefimiz belli bir süre içinde cirolarınızda %30 veya %40 gibi bir etkiyi yaratabilmektir. Bu süre işletmenizin durumuna göre bir yıl ile üç yılı bulabilir. Ama dediğimiz gibi yaptığım işlemlerde sonuç kesindir.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.