Çankaya sosyal medya yönetimi; ihtiyacınız olan sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya uzmanını buldunuz. Sosyal medya ajansı olarak vereceğimiz hizmetle en yenilikçi teknikleri sunacağız. Sosyal medya ile ilgili ihtiyacınızı tespit etmek için bir raporlama yapacağız. Daha sonra bu raporlama ile ihtiyaç listesini oluşturacağız. Sosyal medya yönetiminde firmanızın (kişisel veya) özelliklerini çıkartacağız.

Bu özellikler ile rakip firmaları analiz edip ihtiyacınız olanı keşfedeceğiz. Amacımız sizi hızlı bir şekilde markalaştırmak ve güçlendirmektir. Cirolarınızı arttırmak için en iyi şekilde yol haritanızı çizeceğiz. Modern tasarımların yanında farklı içerikler ile istediğinizi yakalayacağız.

Çankaya Sosyal Medya Yönetimi

Emek, Kızılay, Meşrutiyet ve Küçükesat gibi mahalleri kapsayan Çankaya ilçemiz Ankara’nın en önemli merkezlerinden biridir. Ankara’da bulunan ekibimiz size çok başarılı bir şekilde hizmet verecektir. Araştırmalarınızı mutlaka bizimle noktalayın. Bir ay boyunca yaptığımız çalışmalarda raporlama ve tasarım hizmeti sunmaktayız.

En farklı tarzlar ile modern tasarımlarla sayfanızı büyütelim. Amacımız sadece sayfanızda paylaşım yapmak değil. MARKA BİLİNİRLİĞİ’ni oluşturmak ve cirolarınızı arttırmaktır. Tasarımlarımızı sizin için değil firma bilinirliğiniz için yapıyoruz. Bu yüzden en doğrusunu yılların verdiği tecrübe ile oluşturuyoruz.  Marka ne kadar büyük olursa satış o kadar kolay olur. Kolay bulunur ve bilinirliğiniz yüksek olur.

İnstagram Danışmanlığı ve Yönetimi

İnstagram gerçekten Türkiye için çok önemli bir mecradır. Dünyada en çok kullanım oranına sahip platformları arasındadır. Ama Türkiye’de durum çok daha iyidir. İnstagram her 5 kişiden birinin kullandığı bir platformdur. Türkiye instagramı seviyor. Bu mecrada yapılacak çalışmalara ekibimiz çok önem veriyor. Çünkü dönüşümün büyük bölümü instagramdan kaynaklanıyor.

Sosyal Medya yönetimi Ankara ile ilgili daha çok fikir için linke tıklayabilirsiniz. Ankara sosyal medya yönetiminde uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

  Çankaya Sosyal Medya Yönetimi

  Mutlu müşteriler ve bol kazançlar için şimdi bizi tercih edebilirsiniz.

  Bazı Referanslar

  instagram yönetimi

  @HEKAHOME

  Web sitesini ve tüm sosyal medya hesaplarını yönetmekteyiz.

  instagram yönetimi

  @YETKİUZEM

  Web sitesini ve tüm sosyal medya hesaplarını yönetmekteyiz.

  instagram yönetimi

  @AKALINMOBILYACOM

  Web sitesini ve tüm sosyal medya hesaplarını yönetmekteyiz.

  instagram yönetimi

  @LEGNAHOME33

  Web sitesini ve tüm sosyal medya hesaplarını yönetmekteyiz.

  Çankaya Freelancer Sosyal Medya Yönetimi

  Bizim farkımız nedir? Bu soruyu müşterilerimiz bize soruyor. Bu soruyu şöyle cevaplıyoruz. Freelancer enerjisi ile Ajans disiplini bir arada diyoruz. Çünkü kadromuzda hem freelance çalışan hem de profesyonel çalışan ekipler var. İşte bu sayede çankaya sosyal medya yönetimi tam bizim işimiz oluyor. Sosyal medyanızı freelance enerjisi ile çalışan bu ekibe vermenin tam zamanıdır.

  Çankaya İnstagram Yönetimi

  Çankaya ilçesinde bulunan bir firmaysanız ve instagram yönetimi istiyorsanız doğru adrestesiniz. İnstagram için en iyi yönetim ve tasarımı yapmaktayız. İnstagram analizinden sonra size en uygun olan hedef kitle ve tasarımları sunuyoruz.

  Sosyal Medya Tasarımlarında Dikkat Edilmesi Gereken 10 Şey.

  1. Tasarımda ortak dili keşfetmek önemlidir.
  2. Profilde renk uyumuna dikkat etmek önemlidir.
  3. Tasarımlarda mesaj etkileyici şekilde verilmelidir.
  4. Tasarımlarda yazı ile görsel oranı 10/1 şeklinde olmalıdır.
  5. Tasarımın renk paleti doğru düşünülmelidir.
  6. Tasarım hedef kitleye göre evrilmelidir.
  7. Tasarımda dikkat çekici özelliklere dikkat edilmelidir.
  8. Tasarımda modern çizgilerin uyumuna dikkat edilmelidir.
  9. Tasarımda tepki çekecek içeriklerden uzak durulmalıdır.
  10. Sosyal mesajlar dikkatli şekilde tasarıma aktarılmalıdır.

  Çankaya Sosyal Medya Yönetimi Fiyat Listesi

  *BONUS: Reklam yönetimi; vereceğiniz bir kredi kartı ile reklam yönetiminizi seçeceğiniz sosyal medya yönetimine ek olarak yapmaktayız.

  Çankaya Sosyal Medya Yönetimi

  Çankaya ve çevresinde hizmet sağlamaktayız. Ayrıca tüm Ankara ve Türkiye’de hizmetimiz vardır. Yapılacak işlemleri inceleyebilirsiniz.

  • Drone ile çekim (2 aylık peşin ödeme ile)
  • Profesyonel çekim (2 aylık peşin ödeme ile)
  • Video çekim
  • Tanıtım videoları
  • Görsel çalışmalar
  • Tüm içerik üretimleri.

  Haftanın 5 günü için geçerlidir.

  Yapılan İşlerden Örnekler

  Yapılan bazı işlerden örnekler:

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Yetki Uzem (@yetkiuzem)’in paylaştığı bir gönderi

  Neden Biz?

  • Profesyonel bir hizmet alacaksınız
  • Profesyonel hizmeti uygun fiyata alacaksınız
  • 15 yıllık sosyal medya deneyiminden yararlanacaksınız
  • Markanız hızla büyüyecek ve bilinecek
  • Web sitenizi daha aktif kullanacaksınız.
  • Tasarımlardan tüm adımlarda şeffaf olunacak
  • Takipçileriniz organik ve yüzde yüz size ihtiyaç duyan kişiler olacak
  • Cironuzun artışını göreceksiniz.

  Çankaya sosyal medya yönetimi için doğru adrestesiniz. Çankaya’nın tüm mahallelerinde ve Ankara’da hizmet vermekteyiz. Freelance ruhu ve ajans disiplini ile çalışmaktayız. 15 senelik sosyal medya uzmanı serüveninde size hizmet etmek benim için ayrıcalıktır. Çok fazla tasarım değil çok fazla marka bilinirliği sloganı ile yola çıktık. Tasarımlarımız özgün ve modern çizgiler içerir. Yenilikçi içerik üretimi ile size en iyisini vereceğimize emin olabilirsiniz. Tasarımlarımız ve içeriklerimiz hedef kitlenize %100 uyumlu olacaktır.

  Çankaya sosyal medya yönetimi için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Blogumuzu okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

  Yararlanılan kaynaklar:

  https://www.socialmediatoday.com/